Ogłoszenia Duszpasterskie

Ogłoszenia Duszpasterskie

XXIX Niedziela Zwykła

                                                21 X 2018

                                                                                                                         

 1. Dziękujemy za ofiary złożone do puszek tydzień temu na Dzieło Nowego Tysiąclecia. Przekazaliśmy  kwotę: 2.123,51 zł. Bóg zapłać!
 2. W dzisiejszą Niedzielę Misyjną gościmy Ks. Mirosława Wąsiewicza z Odessy. Modlitwą i ofiarą wspieramy Jego posługę duszpasterską.
 3. Dziś o 1600 spotkanie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej. Zapraszamy chętnych do włączenia się
  w to dzieło Kościoła i parafii.
 4. Zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe: codziennie o 1745 dorosłych i młodzież.
  Dzieci: w poniedziałek, środę i piątek o 1700. Każdego dnia omadlamy kolejne Rodziny parafii oraz szczegółowe intencje.
 5. Spotkanie lektorów we czwartek o 1900.
 6. Oaza Dzieci Bożych w sobotę o 1100.
 7. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z grupy młodszej – klasy VII SP w niedzielę, 28 października br. po Mszy św. o 1115.
 8. Kartki na Wypominki na stoliku pod chórem. Wypełnione z ofiarami składamy do skarbony przy ołtarzu Jezusa Miłosiernego.
 1. Polecamy prasę katolicką: w „Niedzieli”: o Rycerzach Kolumba – lektura dla mężczyzn, oraz
  „jak za 10 dolarów uratować życie” – wywiad z Siostrą Marią pracującą na Misjach w Zambii, w naszych Aspektach wywiad z Ks. Krzysztofem Hojzerem o Świętych, otwierających niebo;
  w „Gościu Niedzielnym”: o świętokradzkim przyjęciu Komunii św., o Synodzie Młodych w Rzymie. Polecamy także kalendarze diecezjalne na 2019 rok.
 2. Informujemy, iż Kurs Przedmałżeński odbędzie się w naszej parafii w dniach: 9, 10, 11, 16, 17, 18 listopada br. Spotkania w kościele o 1930.
 1. Bóg zapłać za ofiary składane na nasz kościół, za pomoc i służbę na rzecz parafii.
 2. Solenizantom i Jubilatom nowego tygodnia życzymy wielu łask Bożych. Parafianom i Gościom obfitości Bożych darów.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   ks. Zygmunt Zimnawoda                                                                                                                                       proboszcz