Dotychczasowi księża2 sierpnia 20141 grudnia 2020admin

PROBOSZCZOWIE

 

ks. Zygmunt Zimnawoda
proboszcz od 1.07.2014

 

 

 

ks. Jan Romaniukks. Jan Romaniuk
proboszcz od 12.06.2005 do 1.07.2014

ks. Czesław Kroczakśp. ks. Czesław Kroczak
proboszcz od 22.08.1995 do †14.05.2005

ks. Stanisław Kielarśp. ks. Stanisław Kielar
proboszcz od 23.04.1991 do 22.08.1995 (†10.09.2002)


WIKARIUSZE

 

ks. Mirosław Żadziłko
wikariusz od 29.08.2020 do …

ks. Dariusz Wytrykowski
wikariusz od 25.08.2019 do 27.08.2020

 

ks. Piotr Piestrzyński i ks. Wojciech Nowak
wikariusze od 25.08.2016 do 25. 08. 2019

 

ks. Krzysztof Hojzer
wikariusz od 14.02.2016 do …

 

Ks. Tomasz Filiczkowski ks. Tomasz Filiczkowski
wikariusz od 23.08.2013 do 14.02.2016

ks. Bartłomiej Rybackiks. Bartłomiej Rybacki
wikariusz od 24.08.2012 do 25.08.2016

ks. Stanisław Dereńks. Stanisław Dereń
wikariusz od 24.08.2012 do 23.08.2013

ks. Czesław Grzelakks. Czesław Grzelak
wikariusz od 21.08.2009 do 23.08.2013

ks. Artur Woźniak
wikariusz od 23.08.2010 do 24.08.2012

ks. Marek Kochanowskiks. Marek Kochanowski
wikariusz od 24.08.2006 do 23.08.2010

ks. Krzysztof Osowskiks. Krzysztof Osowski
wikariusz od 23.08.2007 do 21.08.2009

ks. Przemysław Adamik
wikariusz od 23.08.2004 do 24.08.2006

ks. Jacek Golombekks. Jacek Golombek
wikariusz od 24.08.2000 do 23.08.2004

ks. Stanisław Brasseks. Stanisław Brasse
wikariusz od 25.08.1999 do 23.08.2007

ks. Józef Popielks. Józef Popiel
wikariusz od 25.08.1995 do 26.08.2000

ks. Grzegorz Sopniewskiks. Grzegorz Sopniewski
wikariusz od 1994 do 25.08.1995

ks. Robert Kufelks. Robert Kufel
wikariusz od 1991 do 1995