Ogłoszenia Duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA

26 Lipca A.D. 2015

 1. W czwartą niedzielę miesiąca Grono Wspierających Ubogich składa swoje miesięczne ofiary Bóg zapłać za to systematyczne wsparcie naszej parafialnej Caritas.
 2. Trwamy na Nowennie przygotowującej do Pieszej Pielgrzymki. Do soboty włącznie zapraszamy Pielgrzymów wędrujących i duchowych na godz. 1815.
 3. Dziś po Mszy św. o godz. 1830 spotkanie przed pielgrzymkowe dla osób wędrujących na Jasną Górę. Zapraszamy wszystkich chętnych.
 4.  Za tydzień, w niedzielę  2. sierpnia wyruszy Piesza Pielgrzymka z Zielonej Góry na Jasną Górę. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 600 w konkatedrze św. Jadwigi. Zapraszamy do tego, aby towarzyszyć pielgrzymom wychodzącym z naszego miasta i parafii.
 5. Dziękujemy za okazaną pomoc naszym pielgrzymom. Podziękowanie składamy dyrektorom sklepów, aptek, piekarni oraz wszystkim,  którzy wsparli nas wodą, konserwami, lekami i ofiarami pieniężnymi. Zapewniamy o modlitwie.
 6. W sobotę rozpoczyna się sierpień – miesiąc trzeźwości. Zachęcamy do podjęcia wstrzemięźliwości od napojów alkoholowych i modlitwy o trzeźwość w polskich rodzinach.
 7. W I sobotę miesiąca Msza św. dla Żywego Różańca o 830 i spotkanie formacyjne.
 8. W lipcu i w sierpniu Msze św. niedzielne w porządku wakacyjnym. Zamiast 1630 jest Msza św. o 2030.
 9. Okazja do spowiedzi św. podczas wakacji: w dni powszednie pół godziny przed Mszą św. W niedziele podczas Mszy św. dopołudniowych.
 10. Polecamy prasę katolicką:  „Niedziela” i „Gość Niedzielny” z diecezjalnymi dodatkami.
 11. Bóg zapłać za ofiary składane na nasz kościół, za pomoc i służbę na rzecz parafii.
 12. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom rozpoczętego tygodnia życzymy wielu łask Bożych. Parafianom i Gościom błogosławionego tygodnia. Dzieciom, młodzieży dobrego wakacyjnego wypoczynku.

ks. Zygmunt Zimnawoda
proboszcz