Ogłoszenia Duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

19 października A. D. 2014

  1. Składamy serdeczne podziękowania za ofiary złożone tydzień temu na Dzieło Nowego Tysiąclecia. Z naszej parafii wysłaliśmy:  2.018,00 zł oraz  3,55 Euro.
  2. Rozpoczynamy Tydzień Misyjny. Taca dzisiejsza przeznaczona jest na Misje – Bóg zapłać!
  3. Po Mszy św. o 18:30 rozdanie indeksów do bierzmowania kandydatom z klas II gimnazjalnych.
  4. W środę liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II. Zapraszamy na Różaniec, Mszę św. i Nowennę do MB Nieustającej Pomocy.
  5. Zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe: dorosłych i młodzież codziennie o 17:45, dzieci we wtorek, środę i czwartek o 17:00. Każdego dnia omadlamy szczegółową intencję oraz kolejne rodziny naszej parafii.
  6. Polecamy prasę katolicką, tygodniki: „Niedziela” i „Gość Niedzielny” z diecezjalnymi dodatkami.
  7. Pod chórem wyłożone są kartki na tegoroczne Wypominki. Na kartkach podane są daty, w których będą Bogu polecani nasi zmarli. Prosimy o czytelne wypełnienie i wpisywanie imion w mianowniku.
  8. Za tydzień rozpoczynamy katechezy dla młodzieży i dorosłych głoszone przez Wspólnotę Drogi Neokatechumenalnej. Po Mszy św. wieczornej pierwsza katecheza.
  9. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom rozpoczętego tygodnia życzymy wielu łask Bożych, Parafianom i Gościom wszelkiego dobra, dzieciom młodzieży dobrej nauki. Bóg zapłać za ofiary składane na nasz kościół, za pomoc i służbę na rzecz parafii.

ks. Zygmunt Zimnawoda
proboszcz

Diecezjalny duszpasterz Nauczycieli ks. Krzysztof Hołowczak i Duszpasterstwo Nauczycieli w Zielonej Górze zapraszają: Nauczycieli, Wychowawców i Pracowników Oświaty na świętowanie Dnia Edukacji we wtorek 21 października br. na godz. 18:00 do kościoła pw. św. Józefa. Program na plakacie.

Duszpasterstwo Akademickie Ducha Świętego zaprasza na rekolekcje w dniach 26 – 28 października br. do kościoła pw. Ducha Świętego w Zielonej Górze. Szczegółowy program na plakacie.