Ogłoszenia Duszpasterskie

Ogłoszenia Duszpasterskie

XXXII Niedziela Zwykła      

                                         11 XI 2018

                                                                                                                         

  1. W dzisiejszą niedzielę, po Mszy św. przed obrazem MB Częstochowskiej, odmówimy wspólnie modlitwę za Ojczyznę. Przygotowane teksty zabieramy na pamiątkę.
  2. Modlitwa Wypominkowa: w dni powszednie o 1800, w niedziele kwadrans przed każdą Mszą św. – zgodnie z wydrukowanymi datami i godzinami.
  3. Jutro, druga w cyklu listopadowym, katecheza przedchrzcielna.
  1. Msza św. dla dzieci i Rodziców pierwszokomunijnych za tydzień, 18 listopada o godz. 1500.
  2. Polecamy prasę katolicką: w „Niedzieli”: O polskości, która przetrwała dzięki rodzinie i Kościołowi; Wywiad z O. Jerzym Tomzińskim – stuletnim Paulinem z Jasnej Góry; w „Gościu Niedzielnym”: Kościół po Synodzie Młodych  i o „Burzy w głowie nastolatka”.
  1. Bóg zapłać za ofiary składane na nasz kościół, za pomoc i służbę na rzecz parafii.
  2. Solenizantom i Jubilatom nowego tygodnia życzymy wielu łask Bożych. Parafianom i Gościom obfitości Bożych darów.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   ks. Zygmunt Zimnawoda                                                                                                                                       proboszcz

Młodzież z KSM-u w niedziele 18 listopada będzie przeżywać liturgiczne wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, swojej Patronki. Nowi Członkowie złożą przyrzeczenie „służby Bogu i Ojczyźnie” podczas Mszy św. o 12.30 w kościele pw. św. Urbana. O godz. 14.00 odbędzie się koncert chrześcijańskich raperów MUODE KOTY.
KSM-owicze zapraszają. Wstęp bezpłatny.

Zielonogórskie Duszpasterstwo Nauczycie zaprasza na Zaduszki nauczycielskie. Środa, 14 listopada o 18.00 w parafii Najśw. Zbawiciela. Szczegóły na plakacie.